TL ZJ 2017Arī šajā – 2016./2017. mācību gadā „Zaļā josta” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, AS „Latvija valsts meži”, SIA „Līgatnes papīrs”, SIA „Clean R” un SIA „AP Kaudzītes” izsludina makulatūras vākšanas konkursu Latvijas izglītības iestādēm „Tīrai Latvijai!”. Jau trīspadsmito gadu pēc kārtas konkurss apvienos izglītības iestāžu audzēkņus, sākot no pašiem mazākajiem un beidzot ar augstkolu studentiem, kopīgā darbā, lai atbrīvotu plauktus, skapjus un bēniņus no veciem papīriem, kartoniem, gādājot par to pārstrādi vērtīgās otrreizējās izejvielās.

  - Konkursa nolikums

  - Konkursa plakāts

  - Uzaicinājuma vēstule izglītības iestādēm

  - Konkursa datu bāze

Pieteikšanās konkursam

Pieteikšanās konkursam norisinās līdz 2016.gada 20.decembrim, elektroniski reģistrējoties un izveidojot savu profilu “Zaļā josta” mājaslapā www.zalajosta.lv sadaļā “Makulatūras vākšanas konkurss” izveidotajā ELEKTRONISKAJĀ KONKURSA DATU BĀZĒ.

  

 

Makulatūras vākšana un uzskaite

Konkursa ietvaros drīkst vākt: biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas (arī ar auduma vāciņiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī kartona izstrādājumus (kartonam jābūt salocītam). Konkursam netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes.

Lai nodrošinātu regulāru makulatūras izvešanu, konkursa dalībniekiem periodiski ir jāatjauno informācija konkursa datu bāzē par provizoriski savākto makulatūras daudzumu izglītības iestādē.

Konkursa dalībnieks līdz 2017. gada 13. martam (konkursa noslēguma datums) reģistrē savākto provizorisko daudzumu savā Profilā. Makulatūras izvešanu nodrošinās līdz 2017. gada 17.aprīlim.

Uzvarētāju noteikšana un apbalvošana

Konkursa noslēgumā balvas saņems ikviens dalībnieks, jo paralēli konkursa organizatoru sagādātajām naudas balvām un vērtīgām vides izziņas ekskursijām, ikviena izglītības iestāde par katru nodoto papīra tonnu pretī saņems 5 kg. zīmēšanas vai biroja papīru. Īpaši izcelti un apbalvoti tiks arī desmit čaklākie individuālie makulatūras vācēji.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2017. gada 8. maijā.

Plašāka informācija par konkursu

Ilze Liepa-Balode, „Zaļā josta” pārstāve, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; tālr.: 67808112; mob.tālr.: 29154531